Detoksykacja i ochrona DNA skóry
- DNA Protection Therapy

Linia zaprojektowana do skutecznej walki z widocznymi konsekwencjami stresu oksydacyjnego, chroniąca komórkowy kod DNA skóry dojrzałej. Zabieg na twarz łączy bogactwo natury ze współczesnymi osiągnięciami biotechnologii. Użyte w recepturach złożone kompleksy, m.in. Anti-Pollution Oil Complex, Triple VitC System czy Antioxidant Complex, zapewniają efektywne działanie anti-aging. Naturalne komponenty preparatów pełnią funkcję ochronną, a w zestawieniu z zaawansowanymi cząsteczkami (Lipochroman, DNA-Protective Active, Anti-Pollution Active) minimalizują skutki oddziaływania agresywnych czynników zewnętrznych, gwarantując detoksykację, redukcję oznak fotostarzenia oraz przywrócenie cerze zdrowego blasku.

WSKAZANIA:
Terapia rekomendowana dla każdego rodzaju skóry, szczególnie dojrzałej lub z pierwszymi zmarszczkami wykazującej zarówno cechy starzenia egzogennego, jak i endogennego; zmarszczki strukturalne i mimiczne; szara i zmęczona cera; rozszerzone pory.

CEL: globalna pielęgnacja anti-aging z intensywną regeneracją, nawilżenie wiotkiej i zmęczonej skóry, wygładzenie zmarszczek, silny efekt antyoksydacyjny, detoksykacja skóry i ochrona komórkowego kodu DNA skóry.

Polecany jako pojedynczy seans upiększający, bądź intensywna kuracja, składająca się z serii 4 - 6 zabiegów, wykonywanych raz w tygodniu.

CZAS TRWANIA: 60 min
CENA: 180 zł

Growth Factor Technology

Growth Factor Technology to zabieg bazujący na czynnikach wzrostu. Są to peptydy intensywnie pobudzające procesy regeneracji i odnowy. Kuracja z wykorzystaniem czynników wzrostu świetnie sprawdzi się przy skórze uszkodzonej, szczególnie po intensywnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej np. po peelingach chemicznych czy mezoterapii. Siłę czynników wzrostu wykorzystać można również przy skórze zmagającej się z problemem blizn potrądzikowych lub przy skórze starzejącej się, charakteryzującej się utratą jędrności i elastyczności. Oprócz czynników wzrostu w linii znajdziemy mnóstwo zaawansowanych i skutecznych składników nawilżających, przeciwstarzeniowych i poprawiających ogólną kondycję skory np. kwas hialuronowy, Postbiotic Enzyme Complex¸ śluz ślimaka, Matrixyl, czy kwas laktobionowy.

WSKAZANIA:
Terapia rekomendowana dla skóry wymagającej intensywnej regeneracji, zmagającej się z utratą elastyczności i jędrności, problemem blizn potrądzikowych; dla skóry wymagającej odnowy po peelingach chemicznych, inwazyjnych kuracjach z zakresu medycyny estetycznej.

CEL: Intensywna stymulacja odnowy, zapewnienie efektu przeciwstarzeniowego na poziomie komórkowym. Wygładzenie struktury skóry, poprawa napięcia, zmniejszenie głębokości zmarszczek mimicznych i powierzchniowych, redukcja blizn potrądzikowych.Polecany jako pojedynczy seans upiększający, bądź intensywna kuracja odmładzająca, składająca się z serii 6 - 10 zabiegów. Przy wprowadzaniu metodą mikroigłową, zaleca się 14 dniową przerwę pomiędzy kolejnymi sesjami.

CZAS TRWANIA: 70 min
CENA: 300 zł - w wersji z mezoterapią bezigłową, 350 zł w wersji z mezoterapią mikrolub nanoigłową (czytaj więcej w dziale: mezoterapia)

Intensywna odnowa - Anti Time Skin Therapy

Terapia odmładzająco-nawilżająca dedykowana dla skóry z oznakami fotostarzenia. Kluczowy punkt kuracji stanowi aplikacja mesococktail’u łączącego nieocenione właściwości idebenonu, tauryny, witaminy C i kwasu hialuronowego. Unikalny skład wpływa na wzmocnienie obrony antyoksydacyjnej skóry rozjaśnienie przebarwień. gwarantuje wysoki poziom nawilżenia oraz minimalizację zmarszczek. Po zabiegu skóra odzyskuje miękkość, jest wygładzona i wygląda świeżo.

WSKAZANIA:
Pielęgnacja każdego rodzaju skóry, w szczególności dojrzałej, skóry z oznakami fotostarzenia, odwodnionej, suchej i szorstkiej.

CEL: Intensywny zabieg odnawiający, przywracający prawidłowy poziom nawilżenia, redukujący zmarszczki, poprawiający sprężystość skóry, niwelujący przebarwienia posłoneczne i dodający promiennego, młodego wyglądu. Polecany jako pojedynczy seans upiększający, bądź intensywna kuracja odmładzająca, składająca się z serii 6 -10 zabiegów.

CZAS TRWANIA: 70 min
CENA: 230zł - w wersji z mezoterapią bezigłową, 300 zł w wersji z mezoterapią mikro lub nanoigłową (czytaj więcej w dziale: mezoterapia)

Intensywne odmłodzenie
Anti Aging Skin Therapy

Odmładzający zabieg, wykonywany z wykorzystaniem urządzeń dedykowany dla skóry dojrzałej. Dostarcza składników aktywnych niezbędnych do zachowania młodzieńczej aktywności, spłyca zmarszczki oraz rewitalizuje skórę. Esencję terapii stanowi aplikacja MezoCocktailu z DMAE, L-karnityną, kwasem pirogronowym oraz hialuronianem sodu. Kompozycja ta zapewnia optymalne działanie przeciwzmarszczkowe, nawilżające i antyoksydacyjne. Dzięki Argireline, skóra po zabiegu jest napięta, wygładzona i promienieje młodzieńczym blaskiem.

WSKAZANIA:
Zabieg rekomendowany do terapii skóry dojrzałej, w szczególności odwodnionej, z widoczną utratą jędrności, zmarszczkami mimicznymi.

CEL: Odmładzająco-nawilżająca ceremonia na twarz i szyję. Przywraca skórze sprężystość, redukuje zmarszczki i poprawia poziom nawilżenia. Polecany jako pojedynczy seans upiększający, bądź intensywna kuracja odmładzająca, składająca się z serii 6 - 10 zabiegów. W przypadku wprowadzania metodą mikroigłową, zaleca się 14 dniową przerwę pomiędzy kolejnymi sesjami.

CZAS TRWANIA: 70 min
CENA: 230zł - w wersji z mezoterapią bezigłową, 300 zł w wersji z mezoterapią mikro lub nanoigłową (czytaj więcej w dziale: mezoterapia)

Regeneracja Vit C Skin Therapy

Intensywna terapia wykonywana z wykorzystaniem urządzeń przeznaczona dla każdego rodzaju skóry, w szczególności szarej i zmęczonej, jak również z problemem naczyniowym i przebarwieniami. Zabieg bazuje na witaminie C, która wspomaga produkcję kolagenu, elastyny i GAG, dzięki czemu przyspiesza regenerację, podnosi poziom nawilżenia. Spowalnia procesy zainicjowane przez szkodliwe działanie wolnych rodników, stres cywilizacyjny oraz zanieczyszczenia powietrza. Po zabiegu skóra jest wygładzona i wygląda świeżo. Odzyskuje naturalny blask i równomierny koloryt.

WSKAZANIA:
Pielęgnacja rekomendowana dla każdego rodzaju skóry, w szczególności szarej i zmęczonej, jak również z problemem naczyniowym.

CEL: Intensywna terapia oparta na bezcennych właściwościach witaminy C o stężeniu 20%. Regeneruje, podnosi poziom nawilżenia, spowalnia procesy zainicjowane przez szkodliwe działanie wolnych rodników, wygładza, wyrównuje koloryt cery. Polecany jako pojedynczy seans upiększający, bądź intensywna kuracja pielęgnacyjna, składająca się z serii 6 zabiegów. W przypadku wprowadzania metodą mikroigłową, zaleca się 14 dniową przerwę pomiędzy kolejnymi sesjami.

CZAS TRWANIA: 70 min
CENA: 180 zł - w wersji z mezoterapią bezigłową, 200 zł w wersji z mezoterapią mikro lub nanoigłową (czytaj więcej w dziale: mezoterapia)

Intensywne nawilżenie HydraOxy Intense Skin Therapy

Zabieg wykorzystujący innowacyjne mechanizmy dotleniania i jednocześnie silnie nawilżający dla skóry suchej, odwodnionej i dojrzałej.Składniki aktywne wykorzystane w produktach przywracają skórze właściwy poziom nawilżenia i zapobiegają transepidemalnej utracie wody przez naskórek. Zastosowanie zaawansowanych technologicznie kompleksów gwarantuje dotlenienie skóry poprzez wspomaganie transportu tlenu do komórek oraz pobudzenie procesu oddychania komórkowego. Skutkuje to wzrostem syntezy ATP (przenośnika energii). Dzięki temu polepsza się ogólna kondycja skóry, poprawia mikrokrążenie i zdolność do regeneracji. Skóra zyskuje zdrowy blask, jest wygładzona, a objawy starzenia zredukowane.

WSKAZANIA:
Terapia rekomendowana dla skóry suchej i odwodnionej bez ograniczeń wiekowych. Dzięki działaniu dotleniającemu sprawdzi się również dla skóry dojrzałej, szarej i zmęczonej.

CEL: Wielowymiarowe nawilżenie skóry, zmniejszenie transepidemalnej utraty wody przez naskórek, dotlenienie, polepszenie ogólnej kondycji skóry, poprawa mikrokrążenia, zdolności do regeneracji. Skóra zyskuje zdrowy blask, jest wygładzona, a objawy starzenia zredukowane. Polecany jako pojedynczy seans upiększający, bądź intensywna kuracja, składająca się z serii 4 - 6 zabiegów, wykonywanych raz w tygodniu.

CZAS TRWANIA: 70 min
CENA: 170 zł

Profilaktyka naczynkowa
Redness Stop System Therapy

Rumień, początkowo zanikający, może prowadzić do utrwalonych teleangiektazji, jak i rozwoju trądziku różowatego. Linia ma na celu wzmocnienie naczynek, ukojenie powstałych zmian oraz ochronę przed wpływem negatywnych czynników egzogennych i endogennych mogących pogarszać stan skóry. Dzięki odpowiednio skomponowanym składnikom aktywnym, takim jak m.in. ekstrakt z kocanki włoskiej, ekstrakt z ruszczyka, ekstrakt z Poria Cocos, czy kwas glicyryzynowy możemy przynieść rozognionej skórze ulgę, nawilżenie, ochronę i wzmocnienie.

WSKAZANIA:
Terapia rekomendowana dla cery naczyniowej, bez ograniczenia wieku. Zapewnia wsparcie funkcji ochronnych skóry, wzmocnienie naczynek krwionośnych, ukojenie i nawilżenie.

CEL: Redukuje rumień, wycisza grę naczyniową, wzmacnia barierę ochronną, koi i łagodzi. Polecany jako pojedynczy seans upiększający, bądź intensywna kuracja, składająca się z serii 4 - 6 zabiegów, wykonywanych raz w tygodniu.

CZAS TRWANIA: 70 min
CENA: 170 zł , w wersji z mezoterapią nanoigłową 300 zł